CAD/CAM technologie - dentální scanner Dental Wings 3 series

Naše laboratoř disponuje novým 3D scannerem Dental Wings 3 series, jednou ze špiček v oblasti CAD/CAM technologií od kanadské firmy Dental Wings (www.dentalwings.com).

Pomocí našeho nového scanneru jsme schopni navrhovat vysoce přesné konstrukce pro metalokeramiku ( laserem sintrované CoCr konstrukce), bezkovovou keramiku (zirkon Y-TZP nebo Vita Bloc), popřípadě i plně anatomická provizoria z nanokompozitu.

Laserově sintrované konstrukce jsou využívány nejvíce, protože např. u frézovaných konstrukcí mají frézovací přístroje problém dostat se do stísněných prostor ( např. meziální prostory, kapny zhotovované na velmi ostré pahýly ve front. úseku).

Navrhujeme inlaye, onlaye, fasety, teleskopy, korunky a můstky a to v libovolném rozsahu a s přesností menší než 20 mikronů.

Již navrhnuté konstrukce zasíláme do frézovacího centra Microdent (www.microdent.cz), se kterým máme výborné zkušenosti a konstrukce jsou vysoce přesné a doba dodání je standartně do 48 hodin od zaslání dat z naší laboratoře.

   

 

Pro zubní lékaře :

V případě, že uvažujete o intraorálním scanneru nebo již nějaký vlastníte, systém Dental Wings je zcela otevřený a s daty z Vašeho intraorálního scanneru je schopen bez problémů pracovat dál.

V průběhu CAD modelace můžeme ukládat tzv. screenshoty, tzn. v jakékoliv fázi vývoje konstrukce zachytit danou situaci z jakéhokoliv úhlu pohledu a následně Vám je zaslat přes e-mail pro kontrolu, vyřešení případných nejasností ( např. dodatečná úprava pahýlů, krčkový uzávěr, mezičelistní vztahy, tvar zhotovované konstrukce + plně anatomický tvar náhrady atd.). Screenshoty jsou ve vysoké kvalitě a jsou na nich vykreslené sebemenší detaily. Navíc si tyto screeshoty můžete u jednotlivých pacientů archivovat a mít tak k dispozici rozsáhlou vizuální databázi.

Ceny konstrukcí ( 1 člen ) jsou:

 

Laserem sintrovaný CoCr      299 Kč

Frézovaný CoCr                    449 Kč

Zirkon:

( u zirkonu došlo ke snížení ceny )

  • standard                    599 Kč
  • translucent                599 Kč
  • prettau                      799 Kč

Nanokompozit                      599 Kč

 

Pozn. ceny uvedeny s DPH

 

 

Pro zubní laboratoře:

V případě, že budete mít zájem o zhotovení konstrukcí CAD/CAM technologií Dental Wings, ceny konstrukcí jsou pevně stanované frézovacím centrem. Naše laboratoř si účtuje jen poplatek 250 Kč za CAD modelaci - 1 člen.

Zašlete nám hotový mistrovský detailní model, rozřezaný na segmenty, oradýrovaný, upravené pahýly.

V průběhu CAD modelace můžeme ukládat tzv. screenshoty, tzn. v jakékoliv fázi vývoje konstrukce zachytit danou situaci z jakéhokoliv úhlu pohledu a následně Vám je zaslat přes e-mail pro kontrolu, vyjasnění případných nejasností ( např. dodatečná úprava pahýlů, krčkový uzávěr, mezičelistní vztahy, tvar zhotovované konstrukce + plně anatomický tvar náhrady, rozhraní mezi konstrukcí a např. keramikou atd.). Screenshoty jsou ve vysoké kvalitě a jsou na nich vykreslené sebemenší detaily. Navíc si tyto screeshoty můžete u jednotlivých pacientů archivovat a mít tak k dispozici rozsáhlou vizuální databázi.

 

V případě Vašeho zájmu o další informace nás prosím kdykoliv kontaktujte.

Budeme se těšit na další spolupráci.

Vyhledávání

Kontakt

AV DENT CZ s.r.o. náměstí Svobody 2824/1
Šumperk
787 01
LABORATOŘ:
tel: 583 213 780

LÉKAŘI:
MUDr. Šárka Kaplová
praktický lékař pro dospělé
tel. 583 217 759

ZUBNÍ ORDINACE:
MUDr. Jiří Suchý
MDDr. Pavla Vinklerová
tel: 583 216 464

MUDr. Jiří Kovář
tel: 583 213 742

MDDr. Lucie Václavková, DiS s.r.o.
MDDr. Lucie Václavková
tel: 583 217 100

DENTÁLNÍ HYGIENISTKA:
Andrea Osladilová, DiS.
777 554 894

více informací v sekci služby